Kurumsal

Doğalgaz sektöründeki ilk mesleki tecrübemize 2001 yılında İzmir ilinde Gökhan ARSLAN ile başlayan firmamız, 2015 yılından bu yana Türkiye nin çeşitli illerinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız 2001 yılından itibaren hizmet portföyümüze endüstriyel alanda. Doğalgaz tesisatı ve inşaat sektörlerindeki iş tecrübemizin ışığında çıktığımız bu yolda,kurumsal kimliğimize yakışır şekilde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kalite politikamızın temel taşlarından biri olan ürünlerimizin yarattıkları değerler ve sağladıkları getiriler göz önüne alındığında düşük maliyet.

En aza indirgenmiş hata oranıyla, rakiplerinden daha hızlı hareket edebilen, zamanında üretimiyle bilgisini ve enerjisini verimli kullanımıyla arttıran, Yeni teknolojik yatırımlara verdiği değerle ürün kalitesini arttıran, Ekip ruhuna inanan, saygılı, gerekli bilgi ve beceriyle donanmış, yenilikçi, yaratıcılığı şirket yönetimiyle desteklenen, iş ahlakı ve dürüstlüğünü içine sindiren,Doğru anlaşılan müşteri istek ve beklentilerini, sunduğu bilinçli hizmetle yerine getiren, Satış ve proje sonrasında da sunulan hizmetin ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamaya çalışan, Günün değişen şartlarına toplumsal sorumluluk bilinciyle yaklaşan, Kalitenin kontrollü ve geliştirilebilir ve sürdürülmesi gereken bir proses olduğu sorumluluğunu taşımaktayız ki bu da bizim kalite politikamızın temel hedefidir.

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla ulusal ve uluslararası standartlarda çalışmalar yaparak ülkemize yakışır işler ortaya çıkarmak ve böylelikle mekanik tesisat proje mühendisliğine ivme ve yenilik getirmektir. Arstek Enerji endüstiyel alanda müşterilerine ekonomik, kaliteli, sonuç odaklı ve yenilikçi çözümler sunmayı prensip edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Yeni bir çağın arifesinde olduğumuz bu günlerde mekanik tesisat konusunda çevreye duyarlılık, işletmede enerji verimliliği ve bina yapım maliyetinin tasarrufunda en son ulusal ve uluslararası teknolojik gelişmelerin getirdiği mühendislik teknikleriyle hem işverenin yükünü azaltmak milletimizin hak ettiği binalara sahip olmasını sağlamaktır.