Kapalı Alan Isıtma Sistemleri

Kapalı alan ısıtma sistemlerinde radyant ısıtıcılar, seramik ısıtıcılar, boru özelliği olan radyant ısıtıcılar kullanılır. Bu ısıtıcıların tamamı çok iyi derecede yanarlar, çalışma verimleri yüksektir. Kullanım alanları iç mekânlardır ve kullanılmasının amacı içerideki hava sıcaklığını korumaktır. Isı kaybının önleyerek iç mekânın ısı ortamın iyi olmasını sağlar. Ergonomik işlevleri içinizi ısıtan kapalı alan ısıtma sistemleri her ortama uygunluk gösterirler ve özel olarak üretim ürünleridir. Uzaktan kumandalı aparatlara sahiptirler ve konforlu kullanım sağlarlar.

Kapalı Alan Isıtma Sisteminin Özellikleri

Kapalı alan ısıtma sistemleri, kafelerde, camilerde, kütüphanelerde, bilim evlerinde, restoran, spor salonları, düğün salonları, yemekhanelerde, kantinlerde kullanılır. Bu alanlarda kullanılan cihazlar doğalgaz ve LPG ile çalışan seramik ısıtma cihazlarıdır.
Ekonomik ısıtıcılardır ve kullanıldığı alanlarda enerji tasarrufu sağlarlar. Isı ihtiyacı sağlandıktan sonra otomatik kapanma özelliğine sahiptirler. Gereksiz ısı sarfiyatının önüne geçen sistemlerdir ve bu özellikleri sayesinde tüketicilere yardımcı olur. Mega Isıtmanın kapalı alan ısıtma sistemleri çevreye karşı duyarlı olduğu için çevre dostu olan ısıtma sistemleridir.

Kapalı Alan Isıtma Sistemleri İçin Neden Bakım Gereklidir?

Günümüzde elektrik ile çalışan cihazlar oldukça fazladır. Fabrikalarda ve diğer iş yerlerinde, iç mekânlarda kullanılan mekanik elektrik aletlerinin bakımı, kullanırken sizi zorlamaması için önemlidir. Örneğin bir ısıtma cihazı yanlış kullanımdan dolayı pas tutarsa işlevini yitirir ve yapılacak uygulamayı zorlaştırarak tüketicinin vaktini fazlaca harcar. Elektrik ile çalışan aletlerin yağ kontrolü, temizliği yapıldığı sürece uzun ömürlü oldukları tespit edilir. Uzman olan çalışanlarımız itina ile çalışarak kapalı alan ısıtma sistemi bakımları ile birlikte diğer sorunlarını da çözüme kavuştururlar.

Güvenli Kapalı Alan Isıtma Sistemleri Hizmeti

Isıtma sisteminiz ve cihazlarınız sorularını gidermeniz tavsiye edilir. Çünkü cihazlarınızın bakımı yaptırarak hem çevreye hem de cebinize zarar vermeyerek kazançlı durumda olursunuz. Firmamız sizler için olan imkânları bu kadar yakın ve kolaylık sunduğu bir zamanda konforunuz için ısıtma sistemlerinde uzman olan kadromuzdan rahatlıkla yardım alabilirsiniz. Isıtma tesisatınızın kontrolünü yaptırmak ve tehlikesiz ortamında yaşamak için bakımları için firmamızı tercih ederek istediğiniz hizmeti profesyonel biçimde alabilirsiniz.

Kapalı Alan Isıtma Sistemini Uyguladığımız Alanlar

  • Cafe ve Restoranlarda kullanabilirsiniz.
  • Bahçe ve kamelyalarınızda kullanabilirsiniz.
  • Miting ve Konser alanlarında kullanabilirsiniz.
  • Restoranlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Kafeteryalarınızda kullanabilirsiniz.